Úvod » Kočíky » Kočík CAM MINU SPORT 2013 - červená


        

Kočík CAM MINU SPORT 2013 - červená

akcia

 

Číslo produktu: 887.178
Výrobca: Cam
bežná cena 599,90 €
naša cena bez DPH: 332,50 €
naša cena s DPH (20 %):
399,00 €

MINU SPORT je nový kombinovaný kočík s veľmi kompaktnou konštrukciou a prepojenou rukoväťou. Set je vhodný pre deti od 0 do 36 mesiacov.
- Vrátane hlbokej vaničky schválenej pre prepravu bábätka autom
- Obsahuje fusak, striešku, výstelku kočíka, univerzálnu pláštenku, nákupný košík a tašku s prebaľovacou podložkou
- Vybavené patentovaným systémom Quicky a Via Vai Reverse System
- Nastaviteľná spojená rukoväť
- Jednokolesá predné otočné s on / off systém, jednokolesá zadné so spojenou brzdou, všetky s odpružením
- Kryty snímateľný a prateľný na 30 ° C;
- Veľmi kompaktné skladanie (92cm) S rukoväťou;
- Vyrobené v Taliansku.

Vanička:
Romantický vzhľad, s krištáľovou aplikáciou alebo perleťovými gombíkami. Veľmi priestranná (835 mm X 343 mm). So systémom Quicky viete rýchlo nakliknúť a odkliknúť autosedačku z kočíka. Ležiace operadla so 4 polohami. Schválená pre prepravu autom: CAR SAFETY KIT V483 (dostupné samostatne) umožňuje zaistenie na sedadlách každého automobilu. Je ideálny pre deti od 0 - 10 kg.

Športová časť:
Hliníkový rám, nastaviteľnú opierka nôh, nastaviteľné operadlo v 4 polohách, zosilnené sedadlo, 5-bodový bezpečnostný pás. Možnosť použitia kočíka aj na v protismere jazdy (0-12 mesiacov) a v smere jazdy (12-36 mesiac) vďaka patentovanému systému Via Reverse System.

Autosedačka:
Štandardné schválená autosedačka pre skupinu 0+ v súlade s ECE R44/04 normou (0-13 kg) s hlbokou a mäkkou bočnou ochranou.  Anatomické operka hlavy a chrbta, polstrované popruhy, slnečná strieška. Jednoduché použitie vďaka praktickému mechanizmu pre nastavenie výšky popruhov a nastaviteľné pásy jedným prstom. Možnosť použiť autosedačky Area Zero + s voliteľnou Základňa AREA S134, (možno zakúpiť samostatne).