Úvod » ZNAČKY » Joie » Kočík Joie Aire™ Twin


        

Kočík Joie Aire™ Twin

 

Číslo produktu: joie-airetwin-01
naša cena bez DPH: 157,50 €
naša cena s DPH (20 %):
189,00 €

Kočík pre dvojčatá - aire ™ twin. Kočík navrhnutý pre plnenie dvojnásobku povinností aj s radosťou. Ľahký, vysoko skladný kočík s dvoma samostatnými sedákmi zabezpečí maximálny komfort pre dvoch cestovateľov.


Funkcia kočíka aire ™ twin
Ľahký ako pierko. Nízka hmotnosť len 11,6 kg uľahčí prepravu dvoch nezbedníkov. Samostatne nastaviteľný sklon chrbtových opierok im potom dopraje maximálne pohodlie.Nápaditý dizajn farebné kombinácie Pink & Blue s otočnými dvojfarebnými vložkami Vám umožní vystylizovat vzhľad vhodný pre vaše chlapcov a dievčatá.Vysoko kompaktné skladanie priestranného kočíka air twin zaistí možnosť ľahkej prepravy. Alebo využijete jeho schopnosti stáť po zložení a uložíte ho na vhodné miesto.schválený pre použitie od narodenia, vďaka veľmi plochej polohe do ľahuľahká hliníková konštrukciastojí po zloženídve sedenia s otočnými vložkamiindividuálne nastavenie každej chrbtovej opierky zvlášť2 pozície nastavenia opierok nôhbúda s okienkomveľký košíkodpruženie všetkých koliespredné otočné kolesá s aretácioukolísková nožný brzda šetriace vašu obuvbezpečný postroj s polstrovanímpláštenka je súčasťou baleniavýklopné a odnímateľné madlo potiahnuté látkou

Vlastnosti kočíka aire ™ twin

  • Ľahký ako pierko. Nízka hmotnosť len 11,6 kg uľahčí prepravu dvoch nezbedníkov. Samostatne nastaviteľný sklon chrbtových opierok im potom dopraje maximálne pohodlie.
  • nápaditý dizajn
  • Farebné kombinácie Pink & Blue s otočnými dvoj
  • farebnými vložkami Vám umožní vystylizovat vzhľad vhodný pre vaše chlapcov a dievčatá.
  • Vysoko kompaktné skladanie
  • Vysoko kompaktné skladanie priestranného kočíka air twin zaistí možnosť ľahkej prepravy. Alebo využijete jeho schopnosti stáť po zložení a uložíte ho na vhodné miesto.