Úvod » ZNAČKY » Maclaren kočík BMW buggy - blue


        

Maclaren kočík BMW buggy - blue

 

Číslo produktu: maclaren-bmw-02
naša cena bez DPH: 333,33 €
naša cena s DPH (20 %):
400,00 €

Horúca novinka navrhnutá spoločnosťou Bavaria Motor Werke. Perfektná harmónia formy a funkčnosti. Dizajnová bugina s originálnymi prvkami športových vozidiel BMW.

Vynikajúca spolupráca dala vznik kočíku, ktorý je nielen štýlový, ale aj praktický a funkčný. Maclaren BMW je ľahký a pritom odolný kočík. Je určený deťom od cca 6 mesiacov a vyššie.
Kočík inšpirovaný známou automobilovou značkou poskytuje dieťaťu dostatok pohodlia. Mäkko polstrovaná vložka je súčasťou kočíka av prípade potreby ju možno kedykoľvek vybrať a zväčšiť tak priestor kočíka. Opierku chrbta možno nastaviť do niekoľkých rôznych polôh od sedenia po ľah. Dizajnovo tvarovaná slnečná strieška chráni dieťa pred slnečnými lúčmi a zároveň skrýva sieťovaný otvor, vďaka ktorému je možné v horúcich dňoch zvýšiť prúdenie vzduchu do kočíka.
Otočné predné kolesá doplnené a logo BMW možno zaaretovať, čo odporúčame najmä pri jazde na nerovnom povrchu. 5 bodové bezpečnostné pásy sú u kočíku Maclaren BMW samozrejmosťou. Veľký nákupný kôš potom oceníte pre umiestnenie nákupu či všetkých nevyhnutnosťou pre dieťa.

  • Luxusné edície kočíka Maclaren s logom značky BMW.
  • Vrátane slnečnej striešky s odvetrávacím otvorom.
  • Praktický a veľký nákupný kôš.
  • 5 bodové bezpečnostné pásy.
  • Široká paleta originálnych doplnkov Maclaren s logom BMW.
  • Váha iba 5,7 kg.