Celestial Buddies

Stránka 1 z 2 - 14 položiek celkom
Celestial Buddies Plyšová kométa
Celestial Buddies Plyšová kométa
Do 6 dnů od objednání
€21,90

Celestial Buddies Plyšová kométa je nielen roztomilým plyšovým hračkou, ale aj vzdelávacím nástrojom.

Kód: CB001
Celestial Buddies Plyšová planéta - Mars
€21,90

Plyšová planéta Mars je ryšavým a priateľským susedom v našej slnečnej sústave. Pomenovaný po rímskom bohovi vojny, Mars je skutočným miláčikom, nie bojovníkom. S červenou farbou spôsobenou minerálmi bohatými na železo v horninách a dvoma mesiacmi, Deimos a Phobos, je tento priateľský Marťan zázvorovým kamarátom.

Kód: CB004
Celestial Buddies Plyšová planéta - Merkur
€21,90

Plyšová planéta Merkúr je fascinujúcim vesmírnym spoločníkom, najmenšou a najrýchlejšou planétou v našej slnečnej sústave. Nazvaný po rímskom bohovi poslovi, známom pre svoje okrídlené sandále, Merkúr je na neustálej rýchlej ceste okolo Slnka. S výraznými vlastnosťami a zaujímavými faktami o tejto planéte, plyšová verzia prináša vzrušujúci a vzdelávací príbeh.

Kód: CB005
Celestial Buddies Plyšová planéta - Mesiac
€21,90

Plyšový Mesiac, váš verný a stály spoločník a je fascinujúcim vesmírnym spoločníkom pre deti i dospelých. Mesiac, ako jediný prirodzený satelit Zeme, má svoje jedinečné vlastnosti, ktoré sú zachytené v tomto plyšovom priateľovi.

Kód: CB006
Celestial Buddies Plyšová planéta - Neptún
€21,90

Plyšový Neptún je vzdialeným a tajomným spoločníkom, ktorý okúzli každého, kto ho spozná. Ako najvzdialenejšia planéta od Slnka je pomenovaný po rímskom bohovi mora, Neptún je fascinujúcim objektom v našej slnečnej sústave.

Kód: CB007
Celestial Buddies Plyšová planéta - Venuša
€21,90

Plyšová Venuša je fascinujúcim spoločníkom so svojou jedinečnou charakteristikou a krásnym designom.

Kód: CB011
Celestial Buddies Plyšová planéta - Urán
€24,19

Urán je sedemnásta planéta slnečnej sústavy. Jej fascinujúca a nezvyčajná plyšová hračka prináša do vášho domova kúsok mystiky a vesmírneho zážitku.

Kód: CB010
Celestial Buddies Plyšová planéta - Zem
€24,19

Som váš dobrý a skutočný modrý priateľ - Zem! Vo vesmíre som jedinečným domovom pre milióny rôznych foriem života, od mikroorganizmov po vás ľudí. Môj povrch je pokrytý vodou, čo mi dáva ten nezameniteľný modrý vzhľad z vesmíru. Som momentálne jedinou planétou, kde je známy život, čo ma robí skutočným nebeským priateľom!

Kód: CB002
Celestial Buddies Plyšová planéta - Jupiter
€26,78

Plyšová planéta Jupiter - veľký a statočný obor v plyši, je skutočným kráľom planét v našej slnečnej sústave. S hmotnosťou 2,5-násobku všetkých ostatných planét dohromady a výraznými pruhmi, predstavuje jednu z najväčších a najfascinujúcejších planét

Kód: CB003
Celestial Buddies Plyšová planéta - Saturn
€26,78

Saturn, šiesta planéta od Slnka je hrdý vodca Kruhu a predstavuje úchvatného člena našej slnečnej sústavy. 

Kód: CB008
Celestial Buddies Plyšové planéty - Mesiac a Cháron
€26,78

Pluto a jeho mesačný spoločník Charon sú fascinujúcou dvojicou v našej slnečnej sústave.

Kód: CB012
Celestial Buddies Plyšová planéta - Zem, veľká
€29,11

Plyšová planéta Zem - veľká je vytvorená tak, aby bola vzdelávacím nástrojom a zároveň zábavnou hračkou pre deti. Jej cieľom a zmyslom je podnecovať rozhovory o klimatických zmenách a globálnom otepľovaní.

Kód: CB015
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 14 položiek celkom