Cloud b Cloud-Box Hudobný projektor

Neohodnotené
Značka: Cloud b

CloudBox™ rozpráva 36 očarujúcich príbehov o postavách s veľmi odlišnými povahami. Vtipný slon Elliot, statočný drak Drake, dobrodružné dievča Emma - a mnoho ďalších postáv - sa vydávajú do 4 svetov, ako sú les, oceán, vesmír a dedina, aby sa naučili objavovať svet a predovšetkým...priateľstvo.

Dostupnosť Do 6 dnů od objednání
Kód: CLTT-8001-CB___N24
€79,13
Cloud b Cloud-Box Hudobný projektor
Neohodnotené
Značka: Cloud b

Pútavé príbehy.

CloudBox™ obsahuje 36 originálnych príbehov, v ktorých vystupuje 9 rôznych postáv. Každá postava má jedinečnú osobnosť a prežíva svoje dobrodružstvá.

Rozmanité svety.

Deti môžu preskúmať 4 rôznorodé svety - oceán, les, vesmír a dedinu. Každý svet je plný úžasných zážitkov a dobrodružstiev.

Svetelné projekcie.

Synchronizované svetelné projekcie poskytujú jedinečný vizuálny zážitok, ktorý oživuje každý príbeh a vytvára čarovnú atmosféru.

Upokojujúce zvuky.

CloudBox™ prehráva 8 upokojujúcich bielych zvukov, ktoré pomáhajú vytvoriť pokojnú a uvoľnenú atmosféru.
K dispozícii sú:
Deň v džungli, Začarovaný les, Tlkot srdca, Dážď, Veľryba, Delfín, Vlak a Jemný šepot.

Relaxačné melódie.

Obsahuje 8 krásnych melódií, ktoré pomáhajú vytvoriť pokojnú a uvoľnenú atmosféru. Medzi nimi sú džungľová melódia, klasická uspávanka, vesmírny jazz, melódia Clair de Lune, havajská melódia, delfínov sen, rozprávkový tanec a dažďový balet.

Funkcia nahrávania.

Funkcia nahrávania umožňuje rodičom vytvoriť 8 vlastných nahrávok, aby mohli zaznamenať svoje vlastné príbehy pre svoje dieťa. Tento osobný dotyk zvyšuje zážitok z rozprávania príbehov.

Jazykové možnosti.

Príbehy sú dostupné v dvoch jazykoch - poľština a angličtina, čo podporuje viacjazyčné vzdelávanie a porozumenie.

Vstup pre slúchadlá.

CloudBox™ má vstup pre slúchadlá, čo umožňuje deťom počúvať príbehy a melódie bez rušenia. (Slúchadlá nie sú súčasťou balenia.)

Špeciálne funkcie.

Možnosť vytvoriť 8 vlastných nahrávok pridáva osobný dotyk, čo umožňuje rodičom nahrávať svoje vlastné príbehy a vytvárať nezabudnuteľné zážitky pre ich deti.

Dynamické svetelné projekcie.

Svetelné projekcie sa menia s každým príbehom, vytvárajú tak magickú atmosféru, ktorá oživuje príbehy a dodáva im hĺbku.

Ilustrovaná kniha.

Súčasťou balenia je krásne ilustrovaná kniha obsahujúca dobrodružstvá hrdinov napísané v dvoch jazykoch, čo podporuje čítanie a porozumenie príbehov.

Nočná lampa.

CloudBox™ možno použiť aj ako nočnú lampu, poskytujúcu jemné a upokojujúce osvetlenie pre pokojný spánok.

CloudBox™ je ideálnym spoločníkom pre každé dieťa, ktoré túži po magických príbehoch, upokojujúcich melódiách a čarovných svetelných projekciách. Vytvorte pre svoje deti nezabudnuteľné zážitky plné fantázie a objavovania!

Dodatočné parametre

Kategória: Nočné svetielka
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: