Baby Control Digital

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
Monitor dychu Baby Control BC-2200, s 1x1 senzorovou podložkou
€101,56
Monitor dychu Baby Control BC-200, s 1x1 senzorovou podložkou nepretržite sleduje dýchacie pohyby Vášho bábätka. Detekcia sa vykonáva cez matrac, dieťa nie je priamo v kontakte so senzorovou podložkou. Používanie teda bábätko nijak neobmedzuje. Monitor dychu Baby Control Digital je možné používať so všetkými typmi matracov bez obmedzenia hrúbky a materiálu. Použitie priamo na rošt postieľky!
Kód: BC-2200
Monitor dychu Baby Control BC-2210, s 1x2 senzorovými podložkami
€117,48
Počas prvého roku života môže u dieťaťa dôjsť k nepravidelnému dýchaniu alebo dokonca k zástave dychu. Tieto prejavy môžu byť príznakom prechladnutia, vysokej horúčky alebo iného chorobného stavu. V extrémnom prípade to však môže súvisieť s SIDS (syndróm náhleho kojeneckého úmrtia), čo je stále najčastejšou príčinou úmrtia dojčiat do 1 roku veku. Je to monitorovacie zariadenie, ktoré môže rodičom pomôcť zdolať nebezpečenstvo dýchacích ťažkostí.
Kód: BC-2210
Monitor dychu Baby Control BC-2230 s 3 senzorovými podložkami
€139,66
Unikátny monitor dychu maďarského výrobcu. Jediný výrobok na trhu určený pre dvojčatá! Tento typ monitora dychu Baby Control Digital ponúka vhodné riešenie pre rodičov s dvojčatami, ktorí chcú výhodne zabezpečiť bezpečie svojich detí. Pre každé dieťa sú určené dve senzorové podložky. Monitor dychu Baby Control Digital BC-2230i je ideálnym riešením pre dvojčatá za mimoriadne priaznivú cenu.
Kód: BC-2230

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom