Bluey

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom
BLUEY Bluey & xylophone, Figúrka s príslušenstvom
€8,74

BLUEY Bluey & xylophone, je hrací set inšpirovaný obľúbeným detským animovaným seriálom "Bluey". Tento zábavný set umožňuje deťom zažiť dobrodružstvá s postavičkou Bluey. Ideálny set pre fanúšikov seriálu, ktorí milujú veselé dobrodružstvá.

Kód: BLU17183
BLUEY Fancy Restaurant, Elegantná reštaurácia - set 2 figúrok a príslušenstva
€15,29

BLUEY Fancy Restaurant je hrací set inšpirovaný obľúbeným detským animovaným seriálom "Bluey". Tento zábavný set umožňuje deťom vytvárať a prežívať vlastné príbehy v prostredí elegantnej reštaurácie, kde hlavné postavičky Bluey a jej rodina zažívajú rôzne dobrodružstvá.

Kód: BLU13045
BLUEY Bandit with Beach Quad, Figúrka s príslušenstvom
€26,21

BLUEY Bandit s Plážovým Quadom - štvorkolkou je hrací set inšpirovaný obľúbeným animovaným seriálom "Bluey". Tento dobrodružný set umožňuje deťom pripojiť sa k Banditovi, jednej z postáv zo seriálu, pri objavovaní vzrušujúcich dobrodružstiev na pláži s jeho plážovým quadom.

Kód: BLU17549
BLUEY Farmers Market, Farmársky trh - figúrka s príslušenstvom
€26,21

BLUEY Farmers Market je hrací set inšpirovaný obľúbeným animovaným seriálom "Bluey". Tento interaktívny set umožňuje deťom zažiť atmosféru trhu s poľnohospodárskymi výrobkami s postavičkami Bluey a jej rodinou, kde môžu objavovať a predávať rôzne farmárske produkty.

Kód: BLU17555
BLUEY Ice Cream Shop, Obchod so zmrzlinou - figúrka s príslušenstvom
€26,21

BLUEY Ice Cream Shop je hrací set inšpirovaný obľúbeným animovaným seriálom "Bluey". Tento zábavný set umožňuje deťom zažiť dobrodružstvá v zmrzlinárni s postavami Bluey a jej rodinou, kde si môžu vymýšľať a servírovať rôzne druhy zmrzliny.

Kód: BLU17553
BLUEY Unipony ride set, Jednorožec - set figúrok a príslušenstva
€28,39

BLUEY Unipony Ride Set je hrací set inšpirovaný obľúbeným detským animovaným seriálom "Bluey". Tento rozkošný set umožňuje deťom zažiť magické dobrodružstvo s Bluey a jej rodinou, kde sa môžu vydať na jazdu na čarovnom poníkovi – Uniponym. Tento set podporuje detskú predstavivosť a prináša hodiny zábavy.

Kód: BLU13050
BLUEY Mini Home Playset, Domov - set figúrka s príslušenstvom
€37,91

BLUEY Mini Home Playset je hrací set inšpirovaný obľúbeným animovaným seriálom "Bluey". Tento kompaktný set umožňuje deťom zažiť dobrodružstvá v miniatúrnom dome postavičiek Bluey a jej rodiny.

Kód: BLU17614

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom