Miniland

Stránka 1 z 2 - 23 položiek celkom
Miniland Eco Baby Set ekologických hračiek do pieskoviska, 18m-72m
€8,53

Miniland Eco Baby Set je skvelou možnosťou pre najmenších, ktorí sa radi hrajú na pieskovisku. Sada obsahuje vedro, lopatku, sitko a hrable, ktoré podnecujú detskú fantáziu a rozvoj manuálnych zručností. Ich farebný dizajn a odolnosť umožní deťom tvoriť a hrať sa na pieskovisku dlhé hodiny.

Kód: MLE32260
Miniland Set ekologických hračiek do pieskoviska - formičky
€8,53

Miniland Set ekologických formičiek je perfektným doplnkom pre dobrodružstvá na pláži, v snehu alebo kdekoľvek, kde sa deti môžu vyblázniť na piesočnatom povrchu. S formičkami v tvare kruhu, štvorca, trojuholníka a polmesiaca, táto sada ponúka nekonečné možnosti tvorby a fantázie.

Kód: MLE32263
Miniland Set ekologických hračiek do pieskoviska - lopatka a hrable
€10,57

Miniland Set ekologických hračiek do pieskoviska je ideálnym spoločníkom pre hru na pieskovisku. S lopatkou a hrablami v jemných pastelových farbách je táto sada predurčená pre potreby najmenších detí.

Kód: MLE32262
Miniland Púzdro na cumlík Magical, čierno biele
€12,91

Exkluzívne púzdro na cumlík s možnosťou zavesenia na kočík, alebo tašku, vyrobené z vodeodolnej tkaniny.

Kód: ML89335
Miniland Senzorická hračka - Šuštiaca Panda červená
€13,22

Miniland Senzorická hračka v podobe šuštiacej pandy červenej je skvelým spoločníkom pre bábätká vo veku od narodenia do šiestich mesiacov. Táto hračka stimuluje zmysly už v prvých fázach vývoja dieťaťa, keď sa intenzívne začína objavovať svet.

Kód: MLF97322
Miniland Senzorická hračka - Šuštiaci Tuleň
€13,22

Miniland Senzorická hračka v podobe šuštiaceho tuleňa je skvelým spoločníkom pre bábätká vo veku od narodenia do šiestich mesiacov. Táto hračka stimuluje zmysly už v prvých fázach vývoja dieťaťa, keď sa intenzívne začína objavovať svet.

Kód: MLF97323
Miniland Stimulujúca hrkálka s kontrastnými farbami, 6m-1r
€13,81
Stimulujúca hrkálka s kontrastnými farbami. Jej dizajn uľahčuje dieťaťu chytiť hrkálku, čo mu umožňuje naučiť sa držať rôzne veci v ruke a rovnako rozvíja vizuálne vnímanie, motoriku a koordináciu u dieťaťa.
Kód: MLZ97269
Miniland Eco Junior Set ekologických hračiek do pieskoviska, 12m-6r
€17,35

Miniland Eco Baby Set je skvelou možnosťou pre najmenších, ktorí sa radi hrajú na pieskovisku. Sada obsahuje vedro, lopatku, sitko a hrable, ktoré podnecujú detskú fantáziu a rozvoj manuálnych zručností. Ich farebný dizajn a odolnosť umožní deťom tvoriť a hrať sa na pieskovisku dlhé hodiny.

Kód: MLE32261
Miniland Obal na dokumenty/zdravotnú knižku, Magical, čierno-biely
€22,04

Púzdro na doklady je navrhnutý na uchovávanie akýchkoľvek dokladov ale aj zdravotného preukazu detí. 

Kód: ML89336
Miniland Pohyblivý valec, 6m-1,5r
Miniland Pohyblivý valec, 6m-1,5r
Do 12 dnů od objednání
€24,22
Tento farebný a pohyblivý valec povzbudí každé dieťa, aby sa naučilo plaziť. Hlavnou funkciou pohyblivého valca je podpora vývoja pohybovej sústavy, to znamená vývoj svalov zodpovedných za pohyby rúk, nôh, hlavy atď.
Kód: MLZ97272
Miniland Sada mäkkých kociek - hrkálok, 0-6m
€25,57

Miniland Sada mäkkých kociek s hrkálkou je úžasnou hračkou pre bábätká od narodenia do šiestich mesiacov. Tieto mäkké puzzle kocky majú kontrastné farby a hrkálku vo vnútri, čo stimuluje rozvoj zraku, hmatu a sluchu u vašich malých objavovateľov.

Kód: MLF97320
Miniland Kamarát Moggy Vzdelávacia hračka pre dieťa, 12m-3r
€26,04
Moggy pomôže vášmu dieťaťu rozvíjať a formovať dôležité zručnosti. Jeho svetlé farby a očarujúci vzhľad z neho robia spoločníka počas rôznych hier. Dieťa sa postupne naučí zapínaťzips, gombíky, alebo viazať šnúrky. Vďaka tejto zručnosti sa budú môcť deti v budúcnosti obliekať samostatne
Kód: MLZ96300
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položiek celkom