Puppy Luv

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom
Puppy Luv Interaktívny pes Labrador Bruno
€46,64

Interaktívny psík Labrador Bruno je skvelou voľbou pre deti, ktoré túžia po milom spoločníkovi. Táto hračka prináša radosť a zábavu, a zároveň je nenáročná na údržbu. Je ideálna pre deti od 3 rokov a ponúka množstvo interaktívnych funkcií.

Kód: DKO0061
Puppy Luv Interaktívny pes Labrador Meggy
€46,64

Interaktívny psík Meggy je vyrobený tak, aby reagoval na podnety detí, čím sa stáva ich milým každodenným spoločníkom. Je ideálny ako nenáročný domáci miláčik, ktorý prinesie veľa radosti bez potreby skutočnej starostlivosti o živé zviera. Meggy je zabalený v atraktívnej darčekovej krabičke s okienkom, čo ho robí perfektným darčekom.

Kód: DKO0080
Puppy Luv Interaktívna Koala a Mláďa (Mokki & Lulu)
€58,81

Interaktívna sada Mokki & Lulu od značky Huggy Luv prináša dve rozkošné plyšové hračky – maminku Koalu Mokki a jej mláďa Lulu. Tieto mäkké a príjemné hračky so zvukmi a senzormi potešia vaše dieťa a podnietia jeho fantáziu a starostlivosť.

Kód: DKO0373
Puppy Luv Interaktívna Panda a Baby Panda (Mami & BaoBao)
€58,81

Interaktívna sada Mami & BaoBao predstavuje mamičku Pandu a jej bábätko, ktoré prinesú radosť a potešenie do každodenných okamihov vášho dieťaťa. Táto mäkká a roztomilá dvojica podporuje empatiu a starostlivosť u detí prostredníctvom interaktívnych funkcií a jemného dizajnu.

Kód: DKO0372

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom